Ponuka letenky do krásnej dánskej Kodane v júni iba za 40€!

364

Dánsko je krásna krajina na severe Európy. Ak sa tam chystáte alebo ste o tom rozmýšľali, teraz máte jedinečnú šancu. Počas teplého júna sa tam nudiť určite nebudete.

Foto od Maria Eklind

Máte jedinečnú možnosť odletieť priamo na letisko do Copenhagenu v Kodani za cenu spiatočnej letenky iba 40€! Dostaviť sa však musíte do Budapešti a odtiaľ odletíte. Viac letov si môžete pozrieť na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 13.6. – 19.6.2018. Let trvá necelé 2 hodiny.

 

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Niečo o Dánsku:

– Považuje sa za jednu z najšťastnejších krajín a ľudia sú tam naozaj milí.

– Je tam oveľa viac bicyklov ako áut, takže si oddýchnete od večného šoférovania alebo vozenia sa na takomto druhe dopravy.

– Môžete sa plaviť Vikingskou loďou. Po celom meste nájdete rôzne múzea a atrakcie s vikingskou tématikou.

– Celodenný výlet na bicykli – viac než 12 000 km cyklotrás. Krajina je rovinatá, takže budete vládať prejsť na bicykli oveľa viac.

– Podmorská jazda vlakom – šestnásť kilometrov dlhé veľkolepé spojenie železnice i cesty pozostáva z mosta, ostrova a podmorského tunela.

kodan denmark fotografia
Foto od br4ndur

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre