Porovnávacie fotografie žien bez mejkapu a s profesionálnym líčením

275

Niekto mejkap miluje iní hovoria, že je to lepšie bez neho. Názory na profesionálne ličenie sú v dnešnom svete ako dva póly. Avšak aj keď uprednostňujete ak je tvár nenáličená jedno musíte uznať a to, že mejkap je tiež formou umenia. Kto pochybuje, nech sa skúsi ísť namaľovať a porovná výsledok s profesionálnym líčením. Nie je jednoduché pracovať len s niekoľkými štetcami a pár kozmetickými produktmi. Vyžaduje si to veľa tréningu, trpezlivosti a kreativity. Talentovaná mejkap artistka Sara vytvára na tvárach klientok doslova fascinujúce diela, ktoré následne porovnáva s ich fotografiami bez mejkapu. Je priam neuveriteľné sledovať, ako veľmi dokáže zmeniť človeka len za pomoci pár produktov. Niet sa čo čudovať, že jej klientky na fotografiách žiaria šťastím.

Fotografia 1

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 2

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 3

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 4

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 5

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 6

Zdroj: glammyface/TikTokRank Math SEO

Zaujali vás tieto premeny ? Ak by ste chceli vidieť viac, pozrite si Sarin TikTok.

Fotografia 7

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 8

Zdroj: glammyface/TikTok

Fotografia 9

Zdroj: glammyface/TikTok

 

A čo vy? Patríte k ľudom, ktorý ličenie uprednostňujú alebo k tým, ktorý ho nemusia? Možno patríte k skupine ľudí „všetko ale s mierou“. Podeľte sa o váš názor v komentároch pod článkom !

Zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre