Pozitívna správa dňa: Osem šteniatok, ktoré boli zachránené v texaských horúčavách políciou, čakajú na adopciu

52

V Texase bolo zachránených osem šteniatok, ktoré boli opustené v neznesiteľnej horúčave. Vďaka rýchlej reakcii polície a miestnych úradov majú teraz títo malí hrdinovia šancu na nový domov.

V horúcom Tarrant County v Texase bolo objavených osem šteniatok opustených v prepravke na poli, kde teploty presahovali 100 stupňov Fahrenheita. Bez prístupu k vode by šteniatka nemali zrovna najväčšiu šancu na prežitie. Našťastie, okoloidúci dobrý samaritán našiel šteniatka, okamžite kontaktoval úrady a texaskí policajti rýchlo zasiahli a šteniatka zachránili.

Zdroj: www.foxnews.com

Šteniatka, ktoré sú približne šesť týždňov staré, sú teraz v zariadení Chuck & Brenda Silcox Animal Care and Adoption Center. Dostali mená podľa obľúbených značiek čipsov, ako sú Cheetos, Fritos, Ruffles, Lays Potato, Cheese Itz, Doritos a Pringles.

Zdroj: www.foxnews.com

Nový domov na obzore

Jedno zo šteniatok si adoptuje policajný príslušník Stephenson, zatiaľ čo ostatné budú čoskoro dostupné na adopciu. Útulok hľadá nové rodiny pre tieto šteniatka, ktoré by mali byť pripravené na adopciu už budúci týždeň.

Táto udalosť nám pripomína, aká dôležitá je komunita a ľudská láskavosť. Vďaka rýchlej reakcii a starostlivosti majú tieto šteniatka šancu na šťastný a zdravý život v nových domovoch.

Záchrana týchto šteniatok je skutočne pozitívnou správou dňa, ktorá ukazuje, že aj v tých najťažších situáciách môže ľudská láskavosť a rýchla akcia priniesť nádej a nové začiatky.

Zdroj

Alžbeta Hrajnohová
Ahoj, som Betka. S vášňou pre umenie, písanie a vedomosti som sa rozhodla zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Dúfam, že si moje články užijete rovnako, ako ja pri ich tvorbe. Príjemné čítanie!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre