Pozrite si, čo sa stalo pri strete ľadového medveďa a psíka, ktorý bol pripútaný k reťazi

847

Niekedy sa najviac očakávané neudeje a stane sa pravý opak. Tak to bolo aj v tomto nasledujúcom krátkom príbehu. Pozrite si, ako skončil stret ľadového medveďa s maličkým psom na reťazi.

fe
Photo by youtube

Dvaja fotografi divokej zveri hľadali ľadového medveďa, ale nečakali, že sa niečo také udeje. Keď ho nakoniec uvideli, blížil sa ku psíkovi priputanému na reťazi. Ostali ako zamrznutí hrôzou. Ale toto stretnutie sa v skutočnosti ukázalo byť oveľa iné, než by ktokoľvek očakával.

Fotografi preskúmali oblasť Churchill v kanadskom meste Hudson Bay, ktoré je známe ako svetové hlavné mesto ľadových medveďov.

Ľadové medvede sú tiež známe ako agresívne dravce. Takže ich strach o malého psíka bol na mieste. Medveď však očividne hľadal iba kamaráta – a psík bol z toho viac než šťastný.

Pozrite si toto milé video:

Zdroj: goodnewnetwork

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.