Pozrite si nádherné video zo švajčiarskeho toboganu, ktorý sa nachádza priamo v Alpách

635

Svet sa síce zastavil a nikto zatiaľ nevie na ako dlho, no mnohí aj napriek tomu pracujú na tom, aby ste sa v izoláciách nudili čo najmenej. Snažia sa tak zároveň povzbudiť vášho ducha napríklad videami a tým, že ak toto všetko skončí, tak opäť sa máte na čo tešiť. Robí to aj istý chlapík, ktorý zdieľal video z toboganu, ktorý sa nachádza v nádherných horách samotných Álp.

Atrakcia zvaná Rodelbahn sa preplieta horami okolo jazera Oeschinensee vo Švajčiarsku. Video, ktoré uvidíte nižšie natočil 28-ročný Rushabh Chheda, ktorý pochádza z Bombaja v Indii, ale momentálne žije v Holandsku. „Dráha sama o sebe je super, no pohľad na okolité prostredie je skutočne nádherný zážitok,“ povedal Chheda.Ak by ste mali šancu vyskúšať si ho, určite by som vám to odporučil. Tamojšie jazero a krásne hory sú skrátka hlavnou atrakciou,“ dodal.

Nateraz si užite jedinečnú atrakciu len prostredníctvom videa. Avšak, akonáhle sa karanténa skončí a vírus pominie, tak viete kde sa vydať za zážitkami. Už len takýto pohľad cez video na tobogan je neuveriteľný, zvlášť pre milovníkov adrenalínu. Nuž, ale posúďte sami:

 

 

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre