Pre niekoho bizarné, pre iného normálne – tradičný podnik v Londýne získal nudistickú licenciu

411

Pivo a nahota. Idú podľa vás tieto veci dokopy? Ak ste odpovedali kladne, tak máme pre vás jeden zaujímavý tip, ktorý je len pre skutočných odvážlivcov. Podnik The Coach & Horses na gréckej ulici v Londýne má dlhoročnú tradíciu, funguje už 170 rokov. No v týchto dňoch sa oficiálne zmení. Po rokoch jeho fungovania slúžil tento priestor na rôzne účely, avšak momentálne posúvajú majitelia služby na inú úroveň.

Ide totiž o to, že mu bola udelená „nudistická licencia“, ktorá umožňuje to, že zariadenie môže vítať úplne nahých hostí, ale aj zamestnancov. Myšlienka pochádza od súčasného majiteľa Alistaira Choata, ktorý spustil petíciu na udržanie nezávislého baru a zastavil tak jeho nákup veľkým pivovarníckym reťazcom. Od získania tejto licencie predávajú v bare kalendár plní nahých ľudí a ziskom z predaja chcú prispieť na miestu charitu, ktorá poskytuje pomoc bezdomovcom.

Nudistické miesta, reštaurácie, pláže alebo dokonca nudistické kempingy nie sú vôbec novým konceptom, v skutočnosti sú totiž oveľa bežnejšie, než si možno myslíte. V bare už bolo kadečo, slúžil ako dom londýnskeho barmana, domček pre miestnu produkciu, neskôr ako krčma, avšak ide skôr o bežné využitie priestoru. Získanie nudistickej licencie je však oveľa nezvyčajnejšia méta. Napriek tomu, že licencia umožňuje všetkým hosťom a zamestnancom vyzliecť sa donaha, každá nahota musí byť vopred dohodnutá. Pôjde totiž o rôzne vopred oznámené udalosti či podujatia, na ktorých sa títo nadšenci môžu zbaviť šiat. Prvá z nich je naplánovaná koncom júna.

Ak nemáte problém s nahotou a chystáte sa do Londýna, alebo sa tam nachádzate, môžete si skúsiť tento bláznivý nápad, na ktorý zrejme tak skoro nezabudnete.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre