Prečo Amber Heard opustila Hollywood a kam sa presťahovala?

2365

Amber Heard sa rozhodla vstúpiť do novej kapitoly svojho života. Nechala za sebou búrlivé obdobie, ktoré prežila v Hollywoode. Po narodení dcéry sa Heard rozhodla vychovávať svoje dieťa v pokojnom prostredí. Presťahovala sa do Španielska a začala nový život. 

Zdroj: nowiveseeneverything

Heard sa podľa slov jej kamarátky cíti v Španielsku dobre, plynule hovorí jazykom a užíva si výchovu svojho dieťaťa v pokojnom prostredí. Aj keď sa Heard zatiaľ neplánuje vrátiť k herectvu alebo do Hollywoodu, jej priateľka jej navrhla, že by mohla zvážiť návrat, keď bude správny čas.

Zdroj: nowiveseeneverything

Aj keď rozhodnutie Amber presťahovať sa do Španielska mohlo fanúšikov zaskočiť, zdá sa, že herečka objavila pocit naplnenia v tichšom a súkromnom živote. 

Zdroj: nowiveseeneverything

Plány týkajúce sa možného návratu do Hollywoodu zostávajú neisté. Heard je plne ponorená do svojej úlohy oddanej matky a užíva si výchovu svojho dieťaťa.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre