Predstavujeme vám Slowjamastan. Tento štát vznikol z obyčajného pozemku

282

Hudobník, cestovateľ a najnovšie aj sultán. Predstavujeme vám Randyho Williamsa, ktorý stojí za vznikom nového štátu Slowjamastan. Možno sa mnohí pýtate, kde sa táto krajina nachádza a ako vznikla. Randy si nedávno kúpil pozemok v kalifornskej púšti a premenil ho na nový štát. A prečo práve Slowjamastan? Randy Williams je hudobník a v rádiu má dokonca aj svoju vlastnú šou Slow Jam, z ktorej vznikol názov krajiny.  

Snimka obrazovky 493
Zdroj: Youtube

„Prešiel som všetky existujúce štáty na svete a povedal som si, že mi to nestačí. Tak som založil svoj vlastný,“ vyjadril sa Randy. Jeho krajina sa aktuálne môže pochváliť hymnou, vlajkou, hlavným mestom či bizarnými zákonmi, o ktoré sa postaral samotný Williams. V Slowjamastane zakázal nosenie crocs topánok či vykladanie nôh na palubnú dosku pri jazde autom. 

Čo poviete? Skúsili by ste si život v Slowjamastane? 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.