Preskúmajte európske destinácie za menej ako 4€! Všetko vďaka spoločnosti BlaBlaBus

414

Európa, ktorú prezývajú aj ako „starý kontinent“ je síce oveľa menšia ako napríklad USA, no ponúka toľko krás, koľko inde vo svete ani nenájdete. Čo štát, to iné prostredie a iné dychberúce atrakcie, či miesta, ktoré Európanom závidia ľudia po celom svete. Výhoda veľkosti tohto kontinentu spočíva aj v tom, že ju dokážete relatívne rýchlo precestovať a aj veľmi jednoducho. No teraz vďaka spoločnosti BlaBlaBus už aj dokonca za skutočne symbolickú cenu!

traveling fotografia
Foto od rawpixel

Pre cestujúcich, ktorí sa nechcú zaoberať drahým vlakovým spojením či hľadaním lacných leteniek nízkonákladových leteckých spoločností, môžu byť nové európske BlaBlaBus tým najlepším riešením. Tento „projekt“ nadväzuje na úspešný BlaBlaCar. Táto autobusová doprava fungovala doteraz iba vo Francúzsku, kde zabezpečovala dopravu v rámci tejto krajiny. Dnes sa ale všetko mení a svoju ponuku rozšírila o ďalších viac ako 300 destinácii vo viac ako 10 európskych krajinách. Veľmi rýchlo však počet destinácii rastie, pričom sa plánuje, že ich bude viac ako 400!

„V roku 2018 cestovalo spoločnosťou BlaBlaCar 50 miliónov cestujúcich,“ uviedol Nicolas Brusson, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti BlaBlaCar. „Ponuka automobilov a autobusov na tej istej platforme robí službu atraktívnejšou, pretože uľahčí cestujúcim vo Francúzsku a Európe nájsť správnu trasu pre svoje rozmanité potreby bez ohľadu na miesto určenia.“ dodal. Autobusy s koralovými farbami už možno vidieť po celej Európe – s destináciami v Taliansku, Švajčiarsku, Francúzsku, Nemecku, Holandsku, Belgicku, Portugalsku a dokonca aj v Spojenom kráľovstve či Maroku.

Ceny BlaBlaBus sú na naozaj nesmierne nízkej úrovni, zrejme sa vám budú zdať až smiešne. Zvyčajne začínajú už na 4,99 €, v súčasnosti je dokonca v ponuke letná 20-percentná akcia, ktorá zníži základnú cenu na 3,99 €! Cestujúci, ktorí si vyberú spoločnosť BlaBlaBus, si môžu so sebou vziať dva veľké kufre a jeden malý kufrík. Autobusy majú k dispozícii tiež Wi-Fi pripojenie a elektrické zásuvky. Kedy preskúmať európske krajiny, keď nie teraz?! Máte nad čím rozmýšľať.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre