Najzábavnejšie scény zo seriálu Priatelia: Výber toho najlepšieho!

300

Seriál Priatelia patrí medzi najlepšie a najobľúbenejšie sitkomy všetkých čias. Natáčal sa v rokoch 1994 – 2004 a má na svojom konte 10 sérií. Portál Watch Mojo nedávno vybral tie najzábavnejšie scény z Priateľov. Chýba niečo?

Bitka o kreslo

Toto je scéna z druhej epizódy tretej série, ktorá má názov The One Where No One’s Ready. Joey a Chandler súperia o kreslo.

Mike hrá na imaginárne piano

Už prvá scéna, ako sa postava Mikea dostala do seriálu, môže byť zaradená v tomto zozname. Medzi legendárne patrí scénka, kde Mike hrá pred Phoebe na imaginárne piano. Je to z tretej epizódy deviatej série.

Dieťa a autobus

Medzi nazábavnejšie scénky seriálu Priatelia určite musíme zaradiť časť Baby and the Bus, čo je šiesta epizóda druhej série. Joey a Chandler majú na starosti Bena a stratia ho.

Joey vŕta vedľa Chandlerovej hlavy

V piatej epizóde tretej série, ktorá má názov The One With Frank Jr., sa Joey pustil do zveľaďovania ich spoločného bytu s Chandlerom. Medzitým však nevedomky začal vŕtať v tesnej blízkosti jeho hlavy.

Niekto zjedol Rossov sendvič

Niekto (dekan) v práci zjedol Rssov sendvič. Jeho nervové zrútenie a rozhovor s dekanom patria k tomu najlepšiemu, čo sme v Priateľoch videli. Bolo to v deviatej časti piatej série.

Unagi

The One with Unagi je sedemnásta epizóda šiestej série. Ross učí Rachel a Phoebe, ako správne používať Unagi…

Dievčatá sa učia, ako hrať poker

Spomínaný web Watch Mojo označil za najzábavnejšiu scénku zo sitkomu Priatelia tú, kde sa dievčatá učia hrať poker a navzájom si pomáhajú. Bolo to v osemnástej časti prvej série, ktorá má názov The One with All the Poker.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre