Čauko, už je to nejaký ten čas, čo vám ZaujímavýSvet.sk prináša plno zaujímavostí z rôznych oblastí. Za ten čas sme stihli vyrásť z pár tisíc fanúšikov na 160 000 komunitu ľudí, ktorí sa radi vzdelávajú a zaujímajú o okolitý svet.

Projekt ako je tento, si však žiada omnoho viac ako len stránku na Facebooku. ZaujímavýSvet.sk potrebuje predovšetkým kvalitný obsah a zanietených ľudí, ktorí chcú svojím písaním obohacovať životy ostatných. Veríme, že zaujímavo sa dá písať takmer o čomkoľvek. Je pre nás dôležité písať o témach, ktoré zaujímajú nielen nás, ale aj ostatných.

  • Cestovanie
  • Ľudia (príbehy, história, veda)
  • Ekológia

Ak sa zaujímaš aj o inú oblasť, neváhaj nás kontaktovať. Nehľadáme ľudí, ktorým ide predovšetkým o peniaze, to by sme hľadali novinárov alebo copywriterov, ktorí sa tým živia full-time. Hľadáme najmä zanietených ľudí, ktorí chcú svojou tvorbou a obsahom osloviť široké spektrum ľudí. Ak si blogger alebo vlastníš vlastný projekt, máš skvelú príležitosť ho alebo aj seba zviditeľniť. Naučíš sa kopu skvelých vecí, ako napríklad písanie článkov tak, aby ťa miloval Facebook (Social Media Marketing), ale aj tak, aby si zaujal Google (SEO).

Nemusíš sa báť toho, že je to niečo ako „job“, ide skôr o užitočné vyplnenie voľného času – dáme ti kopu skvelých skúseností, a to sa nemusíš vyzliecť ani z pyžama. Avšak, ak sa raz dohodneme na určitých pravidlách, budeme radi ak ich dodržíš. Ak poznáš niekoho, kto by podobnú príležitosti ocenil, bude super ak to pošlel priamo jemu alebo zazdieľaš všetkým svojim kamošom .

Poď s nami vybudovať super portál s poslaním a napíš nám na mail

[email protected]

Do predmetu napíš aj názov stránky (ZaujímavýSvet)

Viac o nás si prečítaš na tejto podstránke.