Pripomeňme si niekoľko rozprávkových postelí, o ktorých vždy snívalo takmer každé dieťa

599

Určite si spomínate na postele, ktoré dokážu ušetriť miesto a vyzerajú ako taká samostatná izba pre deti. Dozaista ste o takýchto posteliach ako malé deti snívali a tí šťastnejší z vás ich aj vlastnili. Dnes už ale nie sú až takým hitom ako možno boli kedysi. Tak trochu zašla sláva týchto postelí tu niekde medzi nami stále je.

Poďme si preto teraz ukázať niekoľko z týchto detských kráľovstiev, a to od hradov pre princezné, cez poschodové vkusné príbytky až po drevené domčeky. 

1 107

2 108

3 73

4 69

5 64

6 62

7 53

8 38

9 37

View this post on Instagram

Bunk mates. `Tis the season.

A post shared by KENFULK (@kenfulk) on

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.