Prison break: ako utiecť z väzenia a potom sa prešmyknúť naspäť

904

Prison Break, Vykúpenie z väznice Shawshank,… Ľudia sa snažia utiecť z väzenia neustále. Alebo nad tým aspoň premýšľajú. Pretože osobná sloboda sa nachádza pomerne vysoko na hodnotovom rebríčku každého jedného z nás, však?

prison fotografia

Ha. Štvorica väzňov z Lexingtonu, Mississipi to vzala z úplne iného konca. Utiekli z väzenia, vlámali sa do najbližšieho obchodu, ktorý bol v tom čase zatvorený vzali si všetko, čo mohli odniesť. Potom sa vybrali naspäť do svojho prechodného bydliska, kde údajne chceli ukradnuté produkty predať spoluväzňom. Očividne to boli rodení obchodníci.

Z väzenia aj naspäť sa im podarilo dostať bez toho, aby si to niekto všimol – prišlo sa na to až neskôr, keď polícia prezerala zábery z bezpečnostných kamier v Dollar General Store.

,,Ukradli cigarety, zapaľovače, telefóny a iné veci, o ktorých mali pocit, že by ich mohli vo väzení predať,“ povedal šéf miestnej polície.

Všetci štyria väzni boli obvinení – a popreli akúkoľvek účasť na tomto incidente.

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre