Prvá letecká spoločnosť pre psov! Koncom mája budú ohlásené prvé lety

414

Pre majiteľov psov, ktorým nevyhovuje, že sa ich maznáčikovia musia vmestiť do prepravky pod sedadlo v lietadle alebo do nákladného priestoru, sa objavila nová služba leteckej dopravy, ktorá ponúka „zážitok pre biele labky“.

Inside Edition/youtube

BARK Air začína lietať z New Yorku 23. mája. Podľa tlačovej správy „prvý cestovateľský zážitok svojho druhu prispôsobený psom“ prináša cestujúcim spoločnosť BARK, Inc. založená v roku 2011, známa vďaka BarkBoxom, pochúťkam a hračkám pre našich chlpatých kamošov.

„Sme nadšení, že môžeme využiť poznatky, ktoré sme sa za tie roky naučili, a vytvoriť zážitok, ktorý je zameraný na psov“ uviedol vo vyhlásení spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti BARK Matt Meeker.

Jednosmerné letenky z New Yorku do Los Angeles, v deň spustenia týchto letov, stoja 6 000 dolárov (5592 eur) pre psa a jeho majiteľa.

Inside Edition/youtube

Čo je v cene? Služba „efektívny proces odbavenia“ 45 – 60 minút pred štartom bez prepraviek, kontrolných stanovíšť TSA alebo detekčnej kontroly. Súčasťou je socializácia s ostatnými psami na palube, jedlo pre ľudského spoločníka a upokojujúce predmety, ako sú pochúťky, chrániče sluchu s potlačením hluku a oblečenie, ktoré psom pomôže prežiť let bez stresu.

Psy na palube dostanú nápoje, pochúťky značky BARK, občerstvenie a mnoho iného.

Inside Edition/youtube

Služba bude dostupná na letoch z letiska Westchester County Airport na okraji New Yorku, z letiska Van Nuys v Los Angeles a z letiska Stansted v Londýne. BARK uvádza, že za všetky záležitosti týkajúce sa lietadla, posádky, údržby a poistenia zodpovedá charterová spoločnosť s ratingom Argus Platinum, hoci konkrétne nešpecifikovali o ktorú spoločnosť ide.

Ak vás zaujímajú ceny leteniek a či budú veľmi drahé, spoločnosť BARK Air sa touto otázkou zaoberá na svojej webovej stránke v časti často kladených otázok: „Naším cieľom je časom výrazne znížiť cenu leteniek, keď sa budeme rozširovať.“

Inside Edition/youtube

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre