Pes trpí separačnou úzkosťou a každý deň čaká na svojho majiteľa na balkóne

685

Mať domáce zviera je darom. Pes je tu vždy pre svojho majiteľa a bez ohľadu na akékoľvek iné okolnosti ho má rád. Avšak rovnako ako človek aj psík môže mať svoje určité psychické problémy ako napríklad separačnú úzkosť. Takýto psík potrebuje byť so svojim majiteľom 24 hodín denne a ak tomu tak nie je, tak je smutný a rozrušený.  

3 24
1 28

Úzkosť sa prejavuje vytím, škrabaním až po žutie rôznych vecí a sú ochotní urobiť všetko preto, aby priviedli majiteľa domov. A to je presne tá úzkosť, ktorou aj psík Toby z Peru trpí. Neznáša byť doma sám a keď jeho majiteľ opustí dom, tak sedí celý deň na balóne až kým sa nevráti domov. Často takto sedí až do noci a z času na čas srdcervúco zavýja.  

2 32
4 24

Je potrebné dať si pozor na to, aby vaše dvere zostali celé, ak bývate v byte a ak bývate v dome, tak sa môže stať, že psík podhrebe plot a utečie. A ak aj vy máte psa s takouto úzkosťou, tak sa vždy uistite, že je v bezpečnom prostredí, keď odídete z domu. 

5 22

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.