Quentin Tarantino vyberá: Toto je 5 najlepších hercov podľa mňa!

863

Quentin Tarantino je známy režisér. Koho však on sám považuje za najlepšieho herca, respektíve za najlepších hercov? Prezradil to v dávnejšom interview.

Tarantino je rodák z Tennessee, USA a v marci 2024 oslávil 61 rokov. Preslávil sa ako úspešný scenárista, režisér, producent a herec. Najznámejšie sú jeho filmy Pulp Fiction, Kill Bill, Divoký Django alebo 8 hrozných. Zatiaľ posledný počin, ktorý režíroval, je film Vtedy v Hollywoode z roku 2019.

Ako prvého Tarantino vybral Roberta De Nira

Quentin Tarantino poskytol pred pár rokmi rozhovor, v ktorom označil Roberta De Nira za jedného z najlepších hercov nielen svojej generácie, ale celkovo. Títo dvaja spolupracovali napríklad v roku 1997 pri snímke Jackie Brown, čo je vysoko hodnotená dráma a krimi-thriller.

Zdroj Nathan Congleton

Michael Parks

Michaela Parksa označoval Quentin Tarantino taktiež za jedného z najlepších hercov všetkých čias. Parks začínal v 60-tych rokoch ako spevák a herec. S Tarantinom spolupracovali napríklad vo filmoch Kill Bill, Od súmraku do úsvitu alebo v snímke Divoký Django. Quentin Tarantino Michaela Parksa pravidelne verejne chválil. Niekde sa dokonca uvádza, že tento herec vďačil za slávu práve známemu režisérovi.

Sean Penn, Tim Roth a Nicolas Cage

Okrem týchto dvoch velikánov spomenul Quentin Tarantino aj ďalšiu trojicu hercov. Tentokrát už zo svojej generácie. Medzi najlepších zaradil aj trojicu Nicolas Cage, Sean Penn a Tim Roth. Prečítajte si aj málo známe fakty o filmoch Nicolasa Cagea: Od jedenia švába až po zisk Oscara!

Zdroj G155

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre