Remake slávnej snímky s Gyllenhaalom a Conorom McGregorom: Zatiaľ najlepší film roka 2024!

422

Podľa mnohých divákov je remake slávnej snímky z roku 1989 zatiaľ najlepší film roka 2024. V hlavných úlohách sa predstavili Jake Gyllenhaal a bývalý zápasník UFC Conor McGregor!

Pôvodný film Road House bol nakrútený v USA v roku 1989. Je to akčný a dramatický krimi-thriller, kde sa v hlavných rolách predstavili Patrick Swayze s Kelly Lynch. Na Slovensku vyšiel film pod názvom Hrozba smrti. Začiatkom tohto roka bol vydaný spomenutý remake s rovnakým názvom.

Autor fotografie je Alan Light

Road House z roku 2024 je americký akčný thriller, kde hrá hlavnú úlohu už spomenutý Jake Gyllenhaal. Tento 43-ročný Američan však ani zďaleka nie je jediná hviezda vo filme. Spolu s ním v hlavných rolách učinkujú aj portugalská herečka Daniela Melchior (27) a niekdajší slávny fighter UFC Conor McGregor.

Autor fotografie je i heart him

Pre 35-ročného Íra nejde o prvú filmársku skúsenosť. Ešte v roku 2017 vyšiel o ňom dokumentárny počin s názvom Conor McGregor: Notorious a v roku 2023 pre zmenu seriál McGregor Forever. Zápasenie je jednou z hlavných tém vo filme Road House (u nás Hrozba smrti), pretože Jake Gyllenhaal tu hrá bývalého bojovníka MMA, ktorý začal pracovať ako vyhadzovač v motoreste. Okrem najhlavnejších hviezd si tu zahrali aj Billy Magnussen, Jessica Williams, Lukas Gage, Darren Barnet, či raper Post Malone.

Autor fotografie je Andrius Petrucenia on Flickr (Original version) UCinternational (Crop)

Podľa niektorých divákov je tento remake zatiaľ najlepší film roka 2024

Film bol rozoberaný aj v populárnej Facebookovej skupine Netflix Bangers, ktorá má viac než dva a pol milióna členov. Niektorí tam dokonca označili tento titul za zatiaľ najlepší film roka 2024. Iní uviedli, že na Oscara to zrejme stačiť nebude, ale rozhodne stojí za pozretie. Na filmových databázach má zatiaľ snímka jemne nadštandardné hodnotenia. Na CSFD 64%, na IMDb 62%.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre