„Práve sa mi narodilo dieťa,“ vyhlásil Robert De Niro nečakaným spôsobom počas jedného z rozhovorov. Hoci má jeho najstaršie dieťa už 51 rokov, De Nirovi to neuberá na schopnosti s láskou vychovávať nového člena rodiny. Otcovstvo, koniec koncov, nemá dátum spotreby.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Your Daily Dose Of De Niro (@robertdenirodaily)

Pri propagácii svojho nového filmu About My Father (O mojom otcovi) sa ho opýtali, aké je to byť otcom šiestich detí. Hollywoodska legenda na to reagovala, že ich má vlastne už sedem. Prezradil, že len nedávno privítali do rodiny nové bábätko, no rozhodol sa neprezradiť jeho pohlavie ani meno.

Oscarový umelec dokonca neprezradil ani matku svojho novonarodeného dieťaťa. Správy ho však spájajú s inštruktorkou bojových umení Tiffany Chen, s ktorou ho videli, držiac sa za ruky, v júli 2022. V marci tohto roku ju videli v Kalifornii a zdalo sa, že je tehotná.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Your Daily Dose Of De Niro (@robertdenirodaily)

Počas rozhovoru sa De Nira opýtali, akým je otcom. Herec na to odpovedal, že ľúbi svoje deti, no v niektorých veciach treba byť prísnym rodičom. Sám uviedol, že nemá rád, keď musí stanovovať nejaké pravidlá, no v istých situáciách neexistuje iná možnosť. Každý rodič chce predsa pre svoje dieťa to najlepšie a nie vždy je ten proces príjemný.

De Niro, ktorý je zároveň už aj starým otcom, sa vyjadril, že jednou z najlepších vecí z pozície rodiča je podporovať svoje deti, ich túžby a ambície. Snaží sa svojim deťom vysvetliť, že sa môžu vydať na akúkoľvek dráhu. Ak to však bude tá herecká, neustále im pripomína, aby sa v žiadnom prípade nezapredali.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Your Daily Dose Of De Niro (@robertdenirodaily)

Robert De Niro nie je jedinou slávnou osobnosťou, ktorá privítala na svete dieťa v neskoršom veku. Okrem neho sa dieťa narodilo aj známemu návrhárovi, 82-ročnému Robertovi Cavallimu.

Zdroj

Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.