Rozbesnený býk spôsobil chaos na rodeu. Zranil piatich divákov po úteku z arény

65

Dramatický incident na rodeu v Oregone spôsobil, že býk unikol z arény a zranil piatich divákov, čo vyvolalo paniku medzi prítomnými.

V sobotu večer sa na rodeu v USA v meste Sisters, Oregon, odohral nečakaný incident, keď býk preskočil plot arény a unikol do davu divákov. Počas svojho úteku býk zranil piatich ľudí, z ktorých traja boli prevezení do miestnej nemocnice. Incident spôsobil veľký rozruch a okamžitú reakciu záchranných zložiek.

Zdroj: www.nbcnews.com

Incident sa stal krátko pred 22:00 hod., keď býk nečakane preskočil plot a vybehol do davu s divákmi. Toto rodeo je jedným z najpopulárnejších podujatí v regióne, priťahujúcim mnoho návštevníkov a profesionálnych jazdcov z celej krajiny.

Na miesto boli okamžite privolané viaceré sanitky a policajné zložky, ktoré sa postarali o zranených a evakuáciu divákov z nebezpečnej zóny. Býk bol rýchlo odchytený a vrátený do bezpečného priestoru pri aréne.

Organizátori rodea vydali vyhlásenie, v ktorom uviedli, že všetky bezpečnostné protokoly boli aktivované okamžite po incidente a že bezpečnosť návštevníkov je ich najvyššou prioritou.

 

ZdrojAlžbeta Hrajnohová
Ahoj, som Betka. S vášňou pre umenie, písanie a vedomosti som sa rozhodla zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Dúfam, že si moje články užijete rovnako, ako ja pri ich tvorbe. Príjemné čítanie!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre