Paul Fairbrass and Cliff Dale sú dvaja rybári na dôchodku po 60tke. Minulý rok sa mali spolu so svojím kamošom Ronom vydať rybačku do Thajska.

Ron Hopper to však nezvládol a pár mesiacov pred výletom podľahol rakovine. Jeho želaním bolo, aby ho kamaráti použili ako návnadu a chytili na rybačke „legendárny kúsok“.

Správni kamaráti mu jeho želanie splnili „namixovali“ Rona do návnady pre ryby. Šlo o polovicu ronových pozostatkov. Druhú mala jeho žena Judith.

Na konci 9 dňového výletu, použili kamaráti špeciálnu zmes v podobe ružových guličiek a nazvali ich „puprple Ron“. Čo však nečakali bol tento cez 81 kíl tažký kapor, ktorý na špeciálnu návnadu zabral.

 

Foto: Youtube.com

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Komentátor
21. septembra 2017 19:11

A možno len povedali že to ulovili práve na tú návnadu .. :)