Dvojičky Olsenové: Prečítajte si, ako dopadli a čo sa s nimi stalo!

2798

Zlatučké dvojičky, ktoré kedysi hviezdili v detských a tínedžerských filmoch. Kto by si nepamätal sestry Mary-Kate a Ashley Olsenové? Ako dopadli a ako sa dvojičkám darí dnes?

File:Ashley Mary-Kate Olsen 2011 Shankbone 3.jpg“ by David Shankbone is licensed under CC BY 3.0

Mary-Kate a Ashley Olsen sú americké herečky, ktoré sa narodili 13. júna 1986. Už v útlom veku hviezdili napríklad v extrémne populárnom seriáli Plný dom, kde hrali v rokoch 1987 – 1995. Neskôr natočili mnoho filmov, prevažnú väčšinu však ešte v detských alebo pubertálnych časoch. Medzi prvými to boli Malé dohazovačky (1995) alebo Výlet do Paríža (1999).

Ashley-Olsen-Chanel-Quilted-Clutch“ by AshleyCooper is licensed under CC BY 2.0

Pomerne obľúbená sa stala ich séria filmov Sestry. Sem patria snímky Sestry v akcii (2000), Sestry v Londýne, Sestry na Bahamách (oba 2001) alebo Výlet do Ríma (2002).

Dvojičky Olsenové kedysi

The Olsen twins admire Snoop Dogg’s chalice“ by goldberg is licensed under CC BY-SA 2.0

Sestry Olsenové dnes

Ich tínedžerská sláva bola obrovská, neskôr sa už v hereckej brandži až tak nepresadili. Ashley Olsen sa v poslednom filme predstavila pred takmer dvadsiatimi rokmi. Konkrétne v roku 2004 v snímke Jeden deň v New Yorku. Tam s ňou hrala aj sestra Mary-Kate. Tá sa potom ešte objavila v troch filmoch, už bez Ashley. Sú to Warholka (2006), Bláznovstvo (2008) a Netvor (2011).

Ashley Olsen 2011 Shankbone“ by David Shankbone is licensed under CC BY 3.0

Koniec ich hereckej kariéry spôsobili okrem iného najmä nezhody, drogy a alkohol. Obe sestry bojovali s týmito démonmi a to ich stálo hereckú kariéru. Netrvalo dlho a Mary-Kate aj Ashley sa zo šoubiznisovej scény vytratili. Prvá menovaná je rozvedená, druhá šťastne vydatá. Podľa posledných správ medzi sebou sestry nemajú práve najlepší vzťah.

File:Mary-Kate Olsen 2011 Shankbone.jpg“ by Ashley_Mary_Kate_Olsen_2011_Shankbone_3.JPG: David Shankbone derivative work: Atia is licensed under CC BY 3.0

V roku 2023 oslávili dvojičky Olsenové 37 rokov a okrem vyššie uvedených skutočností nie je o ich súkromnom ani pracovnom živote takmer nič známe.

File:Mary-Kate Olsen at the Tribeca Film Festival.jpg“ by David Shankbone is licensed under CC BY 3.0

Zdroj 

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre