Shrek sa po 16-tich rokoch vracia do kín! Piateho dielu sa dočkáme už čoskoro!

235

Fanúšikovia Shreka, Fiony a ukecaného oslíka, pripravujte popcorn! Filmové štúdio DreamWorks Animation potvrdilo, že po 16-tich rokoch sa na plátno vracia obľúbený zlobor! Premiéra je naplánovaná na 1. júla 2026.

V anglickom znení budeme opäť počuť Mikea Myersa, Eddieho Murphyho a Cameron Diaz. Dej novej časti zatiaľ zverejnený nebol.

Prvý film o Shrekovi mal premiéru v roku 2001 a získal Oscara za najlepší celovečerný animovaný film. V roku 2004 pokračoval Shrek 2, o 3 roky neskôr Shrek Tretí a v roku 2010 sa do kín dostal Shrek: Zvonec a koniec.

pinterest

Kocúr sa medzičasom objavil v dvoch samostatných filmoch – Kocúr v čižmách z roku 2011 a Kocúr v čižmách: Posledné želanie z roku 2022.

Ešte nie je známe, či sa v novom Shrekovi objaví aj oslík, avšak Eddie Murphy minulý mesiac v rozhovore naznačil, že by sa aj on mohol dočkať vlastného filmu!

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre