Šikovný mladík vytvára takéto úžasné obrazy, ktoré žiaria a menia sa v tme

366

„Tma nemôže vyhnať tmu: dokáže to iba svetlo.“ Taliansky samouk Cristofora Scorpiniti alebo Crisco Art, už niekoľko rokov vytvára obrazy, ktoré sa menia v tme, alebo skôr žiaria v tme. Rozprávajú tak dva príbehy – jeden, keď sú zapnuté svetlá a ten druhý keď sú zas vypnuté.

Crisco sa zameriava hlavne na zasnené krajiny a zvieratá. „Najskôr som začal s farebnou symbolikou. Neskôr som pridal scenáre prírodného sveta so silným emocionálnym dopadom. Môj vesmír považujem za neinfikovaný, primitívny a magický svet,“ povedal šikovný chlapík. Podobne ako jeho obrazy, ktoré osvetľujú tiene, aj jeho umelecká stránka sa akoby prebudila v temnom období jeho života. Po prepustení z práce sa musel vrátiť domov do južného Talianska. Crisco neváhal a okamžite sa vrhol do niečoho nového. A táto práca ho teraz napĺňa.

Práve návrat do rodného mesta podnietil jeho vášeň pre umenie. Mladík už ale pôsobí v Amerike a počet jeho fanúšikov neustále rastie. Na Facebooku sa jeho profil páči 1,2 miliónom ľudí, zatiaľ čo jeho armáda sledovateľov na Instagrame dosiahla už 582 tisíc. Viac než slušné čísla, čo poviete? „Mojím najväčším snom je otvoriť svoju vlastnú galériu vo veľkých mestách po celom svete, aby každý mohol obdivovať moje výtvory,“ uviedol sebavedomý muž. Po tom, ako sa pozriete na jeho tvorbu zrejme aj sami uznáte, že na splnenie tohto sna určite má.

A toto je jeho tvorba:

 

Zdroj

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre