Slovenské mesto patrí medzi 10 najkrajších malých európskych miest. Takto vyzerá rebríček časopisu Forbes

6584

Európa je nielen domovom slávnych veľkomiest, ale aj malebných, očarujúcich miest, ktoré bývajú často prehliadané. Tieto malé mestá však v sebe ukrývajú bohatú históriu, krásnu prírodu, ale aj mnoho zaujímavých lokácií. Časopis Forbes zostavil rebríček 10 najkrajších malých miest Európy, ktoré by ste určite mali navštíviť.

Zdroj: wikimedia

Do rebríčka najkrajších malých miest zaradil Forbes aj Starú Ľubovňu, ktorá sa nachádza v Prešovskom kraji. Oblasť je vhodná na turistiku a inú rekreáciu. Časopis tiež vyzdvihol rôzne podujatie, ktoré sa v meste konajú.

V rebríčku má svoje zastúpenie aj Česká republika. Nachádza sa v ňom mesto Český Krumlov. Forbes pochválil jeho architektúru, záhrady či nádherné výhľady.

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre