Snívate o súkromnom ostrove? Môžete si jeden taký prenajať len za necelých 10€ za noc!

907

Už ste niekedy snívali o tom, že sa budete opaľovať alebo zabávať na súkromnom ostrove a celý bude na ten čas iba váš? Aj keď si možno myslíte, že takýto luxus je len pre bohatých ľudí, tak nie je to celkom tak, minimálne v tomto prípade nie. Ponúkame vám však viacero zaujímavých tipov.

Jedna z tých najlacnejších možností je 6-členný domček na jazere Lumot na Filipínach. Nachádza sa v skutočne krásnom prostredí a je obklopený modrými vodami a kokosovými palmami. Akoby ste sa ocitli priamo vo filme. Absolútny pokoj a celý pre vás. Ak si ho prenajmete na týždeň, zaplatíte 405€, čo vychádza 9,6€ za noc. Cena je skutočne prijateľná, čo poviete? A za takýto originálny pobyt sa skutočne zaplatiť oplatí.

Foto od youtube
Foto od youtube

Ak ste ochotní zaplatiť o niečo viac, tak Isletas de Granada v Nikarague je hostiteľom úžasnej vily, ktorá zahŕňa aj vlastný bazén. Je navrhnutá ako romantický útek pre dvoch hostí, čo z neho robí ideálne miesto pre strávenie svadobnej cesty. Tak ak rozmýšľate nad romantickým výletom a hľadáte práve niečo takéto, tak počítajte s tým, že týždeň vás bude stáť 897€, čiže na osobu a za noc to vychádza na 71€. To taktiež vôbec nie je zlé pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ na malom kúsku raja.

Foto od youtube

Avšak, ak túžite po domácom pohodlí, tak navštívte Ynys Castell na súkromnom ostrove pri Anglesey, vo Walese. So siedmimi spálňami je to ideálne miesto pre väčšie skupiny a dokonalé párty. Jedna osoba zaplatí za jednu noc 18€. Takýchto súkromných hotelov je však viac, stačí si vybrať. A ako vidíte, nie všetky sú určené len pre bohatých ľudí.

Foto od youtube

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

2 Komentáre
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Pxtx
29. júna 2019 22:06

Tyzden za 405€ co je 9,6€ za noc? Hmmm…

Matúš
1. júla 2019 20:17
Odpovedať  Pxtx

6 členná rodina na týždeň. 405€ : 6 = 67,5€ na týždeň čiže 67,5€ : 7 = 9,64€. Treba pozorne čítať :) Pekný deň