Sociálna sieť Twitter spustila novú službu. Vďaka predplatnému získajú používatelia modrú ikonu

224

Spoločnosť Twitter prichádza s novinkou, a to len pár dní po tom, ako vedenie nad touto sociálnou sieťou prevzal miliardár Elon Musk. Twitter spustil v sobotu nový systém predplatného, ​​v rámci ktorého získajú užívatelia pri svojom účte modrú ikonu, ktorá teraz slúži na označovanie overených profilov.

Zdroj: Youtube

Zmena predstavuje koniec súčasného overovacieho systému na Twitteri, ktorý bol spustený už v roku 2009 na to, aby zabránil odcudzeniu identity účtov významných celebrít či politikov. Sociálna sieť Twitter mala doposiaľ približne 423 000 overených účtov, z ktorých mnohé patrili aj novinárom z celého sveta. 

elon mask

Účty verejne činných osobností by mali dostať v rámci nového systému dodatočný symbol označujúci overený účet. Ako vnímate vy celú túto situáciu? Je podľa vás krok Elona Muska správny?

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre