Špičková reštaurácia „na vrchole sveta“ v lyžiarskom raji. Aj toto ponúkajú Rakúšania

444

Lyžovačka v oblakoch a k tomu špičkové jedlo v špičkovej reštaurácii? Rakúšania sú známi tým, že ponúkajú služby na veľmi vysokej úrovni o akých môžeme my na Slovensku iba snívať. A ak ste vášniví lyžiari a chceli by ste si užiť lyžovačku s tým, že si vychutnáte skvelú gastronómiu vo veľkolepej alpskej lokalite, tak už počas najbližšej lyžiarskej sezóny budete mať jedinečnú možnosť okúsiť niečo nezvyčajné.

V Rakúsku sa totiž môžu pochváliť reštauráciou nachádzajúcou sa v nadmorskej výške až 3 050 m.n.m.. Tento zážitok si budete môcť vychutnať napr. aj na každoročnom podujatí s názvom Wein am Berg, pričom ubytujú vás v päťhviezdičkovom hoteli tesne pri skvelom vleku aj jedle. Všetko toto je k dispozícii v rakúskom Söldene. Toto lyžiarske stredisko je jedno z najpozoruhodnejších v Tirolsku. V prvý deň na zjazdovkách budú k dispozícii aj VIP sprievodcovia (vrátane olympijských medailistov). Navyše, v kuchyni sa o hladné bruchá návštevníkov postarajú špičkoví kuchári z celého sveta. Vo večerných hodinách sa zväčša koná ochutnávka vín v reštaurácii Ice Q.

solden fotografia
Foto od nervosa22

Večera pred poslednou nocou je taktiež nezabudnuteľná. Nasadnite na lyžiarsky vlek do horskej reštaurácie Giggijoch a nechajte sa unášať jedinečným zážitkom. Toto miesto v „oblakoch“ sa preslávilo aj tým, že účinkovalo vo filme James Bond.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre