Spoluzakladateľ spoločnosti OceanGate má aj napriek nedávnej tragédii ďalšie plány. Kam chce poslať ľudí tentokrát?

187

Len nedávno svet šokovala správa, že ľudia z ponorky OceanGate, sú mŕtvi. Spoluzakladateľ tejto spoločnosti aj po tak krátkom čase prichádza s novinkou. Ľudí chce tentokrát dostať do vesmíru.

Zdroj: Youtube

Guillerm Söhnlein plánuje v blízkosti Venuše vytvoriť kolóniu a presťahovať na ňu ľudí. Tento projekt chce zrealizovať najneskôr do roku 2050. Jeho plán môže narušiť fakt, že Venuša je extrémne horúca planéta, a preto je naďalej otázne, ako to plánuje vyriešiť.

Spoluzakladateľ spoločnosti Söhnlein sa nechce dať odradiť žiadnymi prekážkami a trvá na tom, že do roku 2050 svoj cieľ dosiahne. Uvedomuje si aj to, že toľko odvahy zatiaľ nemajú ani skúsené a perfektne vybavené vesmírne agentúry, no neprekáža mu to a verí si.

Čo si o jeho nápade myslíte? Môže byť tento výmysel realitou?

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre