Spoznávajte nových ľudí, cestujte, prípadne si nájdite nových partnerov – toto je práca snov, ktorú ponúka aplikácia Bumble

667

Ak ste kráľovnou alebo kráľom vo svojej spoločnosti, aplikácia Bumble má pre vás prácu, ktorá by sa v takomto prípade dala nazvať ako práca snov. Je to absolútne prvá aplikácia pre ženy, ktoré chcú žiť spoločenským životom. V súčasnosti sa pýši viac ako 60 miliónmi užívateľov, a to až v 150 krajinách po celom svete.

date fotografia
Foto od 5688709

Nuž a o čo ide? Táto práca je vcelku jednoduchá. Spočíva v tom, že vybraní uchádzači budú cestovať po svete a stretávať sa navzájom, čiže naväzovať nové kontakty, priateľstvá, prípadne spolu randiť. Budú mať totiž príležitosť vidieť svet a získať si nových priateľov úplne zadarmo.

„Sme globálna spoločnosť, ktorá má za úlohu spojiť skvelých ľudí,“ uviedla vo vyhlásení Chelsea Maclin, viceprezidentka marketingu spoločnosti Bumble. „Keďže naša spoločnosť a komunita používateľov naďalej rastie, je pre nás dôležité, aby sme pokročili v terénnom výskume o globálnej kultúre randenia. Chceme tak optimalizovať ponuku produktov pre nové komunity a budúce generácie,“ dodala.

Z jednotlivcov sa stanú cestujúci na plný úväzok po dobu jedného roka. Každý zároveň musí zdieľať svoje skúsenosti a zážitky na blogoch, natáčať videá, či pravidelne pridávať príspevky na sociálnych sieťach. Myslíte si, že by to bolo niečo pre vás? Tak neváhajte dlho a zapojte sa. Záujemcovia môžu požiadať o túto pracovnú pozíciu len do 14. júna, a to priamo v aplikácii Bumble. Prácu môže získať takmer ktokoľvek, tzn., že starí i noví užívatelia Bumble. Spĺňať však musíte jednu podmienku, a síce, že vek musí byť 18 rokov a viac. Vybraní uchádzači budú cestovať po krajinách ako Austrália, Kanada, Spojené kráľovstvo i po celých Spojených štátoch.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre