Startup, ktorý vás pobalí na dovolenku

657

Predstavte si, že cestujete na dovolenku. Týždeň pri mori. So sebou máte iba malý ruksak s peniazmi a fotoaparátom. Ďalšiu batožinu nemáte a ani nepotrebujete. Bezpečnostné kontroly na letisku máte rýchlo vybavené. Nemusíte nervózne čakať, či letecký prepravca nestratí práve tú vašu batožinu. Keď otvoríte dvere na svojej hotelovej izbe, už vás tam čaká úhľadne zabalená krabica.

Nie je to žiadny sen. Čoskoro bude takáto služba realitou pre cestovateľov v Spojených štátoch amerických. Nový startup v USA zabezpečí pre svojich zákazníkov všetko potrebné na dovolenku a batožinu dopraví priamo do hotela.

Spoločnosť s názvom UnPack má jednoduchý koncept. Bude baliť a dodávať cestovateľom oblečenie, doplnky či toaletné potreby podľa ich predstáv. Dovolenkári môžu cestovať bez kufrov, výrazne ušetria čas na letisku a do hotela dorazia bez zbytočných komplikácii s batožinou. Koncept by mohol mať úspech medzi rodinami s deťmi alebo obchodnými cestujúcimi.

Ako to bude fungovať? Každý záujemca o služby spoločnosti UnPack si bude môcť vybrať veľkosť a štýl oblečenia, upresní typ dovolenky a predpokladané počasie v jeho cieľovej destinácií. Všetko nakúpi a zabezpečí UnPack. V súčasnosti si môžete objednať batožinu na maximálne 6 dní a ceny sa pohybujú okolo 20 dolárov na deň.

Preferujete vlastné oblečenie? Spoločnosť je pripravená aj na takýchto záujemcov. Ponúka špeciálnu službu tzv. spoločné balenie. Vy si zbalíte oblečenia a spoločnosť vám do hotela už dodá iba ostatné požadované drobnosti ako uteráky, pršiplášť, rukavice alebo hygienické potreby. Po skončení dovolenky môžete nechať krabicu priamo na recepcii hotela.

Ako sa startupu bude dariť a či bude o takýto typ služieb záujem ukáže čas. A čo vy? Dali by ste sa zbaliť na dovolenku?

zdroj

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre