Strávte noc v rozprávkovom španielskom hrade z 10. storočia iba za skvelých 24€!

612

Chceli by ste stráviť kúzelnú noc v nádhernom hrade spolu so svojimi priateľmi či rodinou? V Španielsku stojí hrad zvaný Llaés, ktorý je momentálne dostupný za naozaj skvelé ceny. Ide o majestátny priam rozprávkový starobylý hrad v Ripollès, ktorý sídli medzi riekami, údoliami a horami.

Cena za noc sa pohybuje na úrovni 380€, avšak ak pozvete priateľov tak, aby vás bolo aspoň 16, tak za noc zaplatíte len 24€! Je to viac ako skvelá cena za pobyt v zámku z 10. storočia, čo poviete? Hostiteľ objektu Marc sa ešte rozhodol ponúknuť 25% zľavu, ak zostanete na hrade týždeň a 50% zľavu, ak si ho rezervujete na celý mesiac. Na prenájom je pritom k dispozícii celý rok.

Hrad je veľmi pekný a jeho autentickosť vás absolútne vtiahne. Zvonku vyzerá skvelo, no aj zvnútra je zariadený naozaj vkusne. Ponúka 11 lôžok v 8 izbách a až 4 kúpeľne. Postele sú však naozaj veľké, takže sa tam pohodlne vyspíte aj viacerí ako jedenásti. Hostitelia, ktorí nehnuteľnosť prenajímajú žijú v blízkosti hradu, a tak zabezpečujú svojim hosťom všetko, čo potrebujú. Návštevníci hodnotia hrad veľmi dobre, veď posledné recenzie boli 100%né s 5 hviezdičkami. V jeho okolí môžete obdivovať taktiež krásnu prírodu v podobe riek, údolí i hôr.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre