Stylista a jeho tím robí so svojimi klientkami hotové zázraky – pozrite si tie premeny!

534

Stylista z Kazachstanu menom Madi Bekdair ponúka ľuďom svoje služby, ktoré sú takmer neoceniteľné. Jeho šikovné ruky dokážu doslova zmeniť na nepoznanie ktorúkoľvek ženu. A nepotrebuje k tomu veľa, stačí jediný deň. Madi má však okolo seba šikovný tím ľudí, ktorí mu s jeho zákazníčkami pomáha a robia nielen to, čo si zažiadajú.

Stylista povedal o svojej práci toto: „Moja práca spočíva v rôznych povinnostiach ako je poradenstvo, analýza šatníka či spoločné nakupovanie s klientkou alebo klientom“. Dodal, že premeny začínajú stanovením cieľov a rozvojom toho ideálneho štýlu takpovediac na mieru konkrétnej osoby. Nasleduje prehliadka šatníka klienta a Madi zisťuje, či zákazník/čka má oblečenie, ktoré by sa dalo využiť pri tvorbe jej nového vzhľadu.

Vizážista následne spolupracuje na individuálnych a konkrétnych odporúčaniach i radách. Ďalším krokom je úprava vlasov, čo je tiež veľmi dôležité. Tím sa postará o vlasy klientky alebo klienta a poskytne rady ako si svoj účes udržať. A na záver už len príde fotograf, ktorý premenu ženy zdokumentuje. „Pracujem v tejto oblasti už 18 rokov. Posledných 12 rokov aj učím. Približne 25% mojich klientov tvoria muži a zvyšných 75% tvoria ženy,“ uzavrel šikovný chlapík.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre