Sú vzťahy na diaľku náročnejšie? To nevieme ale toto o nich zatiaľ zistila štúdia

360

Existujú dva typy ľudí. Sú ľudia, ktorí tvrdia, že vzťahy na diaľku sú extra náročné a nemôžu prežiť. Nuž, niet sa čomu čudovať. Ak bývate v Londýne a v Bratislave tak predsa len tá komunikácia a absencia blízkosti tej druhej osoby môže byť naozaj náročná. Tá druha skupina ľudí zase tvrdí, že vzťahy na diaľku vedia vydržať. Zvlášť ak si vezmeme všetky novodobé technológie, ktoré nám komunikáciu uľahčujú. To, či je niečo náročnejšie alebo ľahšie je samozrejme subjektívne. S novým zistením však prišla štúdia, ktorá tvrdí, že vzťah na diaľku (keď už ho máte) je minimálne rovnako uspokojivý ako bežný druh vzťahu. A čo si myslíte vy? Zanechajte komentár.

vztahy

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre