Takéto missky aké majú v Mexiku sa len tak nevidia – pozrite si ich outfity

1282

Niektoré veci nikdy nevyjdú z módy. Ako napríklad tradičné oblečenie. Len pred pár dňami zverejnila Miss Mexico fotografie súťažiacich z roku 2020, ktoré mali oblečené dizajnérmi vyrobené verzie tradičných outfitov a rýchlo sa stali virálnymi. Ale nielen tieto modely a kostýmy urobili obrázky tak ohromujúcimi. Fotografi taktiež odviedli vynikajúcu prácu.

Celkovo súťažilo o postup do ďalšieho kola 32 súťažiacich. Ľudia si vybrali 6 (Miss Sonora, Miss Michoacan, Miss Guanajuato, Miss Estado De México, Miss Quintana Roo, Miss Guerrero) a 6 si vybrala porota (Miss Colima, Miss Sinaloa, Miss Coahuila , Slečna Campeche, slečna Nayarit, slečna Oaxaca). Nuž a v tomto prípade ďalšie vety netreba, pretože samotné fotografie prezradia oveľa viac. Tie kostýmy naozaj stoja zato.

1.

1 40

2.

2 42

3.

3 36

4.

4 37

5.

5 34

6.

6 32

7.

7 31

8.

8 28

9.

9 28

10.

10 25

11.

11 21

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.