Takéto zaujímavé fotografie robí umelec s hudobnými nástrojmi

516

Rumunský umelec Adrian Borda nehrá na žiadny hudobný nástroj. No to neznamená, že ich nemôže použiť na to, aby nás očaril. Rozhodol sa ponúknuť nám pohľad do vnútra týchto nástrojov a možno vás prekvapí, aký je to je zaujímavý pohľad.

1 6
Photo by boredpanda

„Žijem v meste Reghin v Rumunsku, ktoré sa nazýva aj mesto huslí,“ povedal Adrian. „Väčšina huslí v našej krajine sa vyrába tu. Som maliar a mnohé z mojich obrazov obsahujú tento hudobný nástroj.“

Adrian našiel väčšinu inšpirácie pre svoje fotografie v propagačnej kampani Berlínskej filharmónie. „Bola to naozaj zábavná výzva vytvoriť správnu atmosféru vo vnútri. Pohybujem sa po celom dome a hrám sa s rôznymi uhlami svetla. Svoju úlohu tam zohráva aj prach.“

A takto to vyzerá.

Vo vnútri violončela:

2 6
Photo by boredpanda
3 6
Photo by boredpanda
4 5
Photo by boredpanda

Vo vnútri saxofónu:

5 5
Photo by boredpanda

Vo vnútri gitary:

6 5
Photo by boredpanda

Vo vnútri huslí:

8 5
Photo by boredpanda
9 4
Photo by boredpanda
23
Photo by boredpanda

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.