Táto thriller séria je vraj najlepšia Netflix šou, o ktorej ste ešte nikdy nepočuli

114

Netflix je známy svojimi reláciami, filmami a dokumentami, ale hlavná doména tejto platformy sú hlavne seriály. Jedna neznáma thriller séria je vraj najlepší počin od Netflixu, o ktorom ste ešte nikdy nepočuli.

Reč je o seriáli Dark Desire, ktorý napríklad v susednom Česku vyšiel pod názvom Hriešna túžba. Je to mexická thriller séria, ktorá je radená aj do kategórie mysteriózna dráma. Tento seriál z rokov 2020 – 2022 má na svojom konte dve série. Prvá má 18 epizód, druhá 15.

Hoci by sa podľa krajiny pôvodu mohlo zdať, že ide o klasickú mexickú telenovelu, opak je pravdou. Táto thriller séria je plná dramatických scén a celých epizód. Dodnes si drží vysoké hodnotenia na diváckych platoformách. Kvôli divákom, ktorí tento seriál ešte nevideli, nebudeme uvádzať dejovú líniu. Prezradíme len, že vydatá Alma strávi osudový víkend mimo domova. Ten sa skončí tragédiou a privedie ju k tomu, aby spochybňovala pravdu o svojich najbližších.

V hlavných úlohách sa predstavili pomerne známi herci Maite Perroni, Erik Hayser alebo Alejandro Speitzer. Na CSFD má tento počin solídnych 73 %, na zahraničnej filmovej databáze IMDb má 65%. Portál Unilad nedávno napísal, že je to najlepšia Netflix šou, o ktorej diváci nikdy nepočuli.

Napríklad vo Facebookovej skupine Netflix Bangers niektorí diváci píšu, že thriller séria Dark Desire je podobná, ale ešte lepšia ako seriál Fatal Seducation. To je dramatický thriller nakrútený v Juhoafrickej republike. V roku 2023 uzrelo svetlo sveta zatiaľ 14 epizód. A čo vy? Videli ste už Dark Desire? Aký máte názor na tento Netflix seriál? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre