Sardínia je jedným z najobľúbenejších ostrovoch v Taliansku. A tentokrát si môžete urobiť výlet do Stredomoria za naozaj dobrú cenu. Tak, ak sa chystáte v jarnom období na dovolenku, ponúkam vám jeden dobrý tip.

Photo by fradellafra

Letí sa z Bratislavy do mesta Alghero cez spoločnosť Ryanair. Cena letenky zahŕňa cestu tam aj späť. Cena spiatočnej letenky je 61€. V takejto cene sú dostupné iba dva termíny v apríli. Let trvá približne 2 hodiny.

Termíny letu:

Prvý termín je v apríli, a to od 7.-14.4.2018. Druhý termín je od 27.3-14.4.2018. Všetky vyhovujúce termíny s cenami si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Batožina:

V tejto cene je zahrnutá aj batožina s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne bude odobratá a umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať aj menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. 

Prečo na Sardíniu?

Sú tam naozaj nádherné pamiatky, pláže a tiež príjemné teplé prostredie. Aj keď sa to možno nezdá, no ponúka vám niekoľko možností, kde môžete zažiť historickú atmosféru. Zúčastnite sa napr. historických promenád alebo navštívte rôzne staré kostoly a zrúcaniny. Nudiť sa tam určite nebudete.

sardinia fotografia
Foto od berlinrider

Ubytovanie

Sardínia je mimo sezóny dosť lacná a ubytovanie tam nájdete aj za 10-20€/os za noc. Využiť môžete rezervačný portál Booking.com alebo ak máte chuť trošku ušetriť a byť viac v kontekte s domácimi, ktorí vám často poriadia, odporúčame aj AirBnB.com

Zdroj

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť