TIP na Jar: Sardínia – spiatočný let na taliansky ostrov s odletom z Bratislavy iba za 61€

958

Sardínia je jedným z najobľúbenejších ostrovoch v Taliansku. A tentokrát si môžete urobiť výlet do Stredomoria za naozaj dobrú cenu. Tak, ak sa chystáte v jarnom období na dovolenku, ponúkam vám jeden dobrý tip.

Photo by fradellafra

Letí sa z Bratislavy do mesta Alghero cez spoločnosť Ryanair. Cena letenky zahŕňa cestu tam aj späť. Cena spiatočnej letenky je 61€. V takejto cene sú dostupné iba dva termíny v apríli. Let trvá približne 2 hodiny.

Termíny letu:

Prvý termín je v apríli, a to od 7.-14.4.2018. Druhý termín je od 27.3-14.4.2018. Všetky vyhovujúce termíny s cenami si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Batožina:

V tejto cene je zahrnutá aj batožina s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne bude odobratá a umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať aj menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo na Sardíniu?

Sú tam naozaj nádherné pamiatky, pláže a tiež príjemné teplé prostredie. Aj keď sa to možno nezdá, no ponúka vám niekoľko možností, kde môžete zažiť historickú atmosféru. Zúčastnite sa napr. historických promenád alebo navštívte rôzne staré kostoly a zrúcaniny. Nudiť sa tam určite nebudete.

sardinia fotografia
Foto od berlinrider

Ubytovanie

Sardínia je mimo sezóny dosť lacná a ubytovanie tam nájdete aj za 10-20€/os za noc. Využiť môžete rezervačný portál Booking.com alebo ak máte chuť trošku ušetriť a byť viac v kontekte s domácimi, ktorí vám často poriadia, odporúčame aj AirBnB.com

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre