TIP: nenechajte si ujsť letnú dovolenku na Malte s letenkami iba za 55€!

247

Malta je známy ostrov nachádzajúci sa v Stredozemnom mori. Má príjemné prostredie a je označovaná ako klenot tohto mora. Je tiež prezývaná ako krajina medu. Letí sa však z rakúskej Viedne.

Photo by reubenjfarrugia

Odletíte z letiska vo Viedni spoločnosťou WizzAir. Za cenu 55€ je letenka poskytnutá iba členom klubu WIZZ Discount. Ak sa chcete stať členom, môžete si zakúpiť členské za 30€ na jeden rok. Ak členom nie ste, cena letenky vás výjde na 75€. Viac na stránke WizzAir.

Termín:

Táto cena je dostupná v letných mesiacoch, a to od 23. 6. – 7. 7. 2018.

Batožina:

V tejto cene si do lietadla môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Prečo na Maltu?

– pretože má bohatú a pestrú históriu. Pamiatky rozmiestnené po krajine pripomínajú rôzne obdobia od neolitu až po druhú svetovú vojnu. Medzi najstaršie pamiatky patria chrámy Hagar Quim a Mnajdra.

– historické dedičstvo – éra rytierov. Rytierske námety môžete nájsť v palácoch, nádvoriach, záhradách alebo pevnostiach. Rytierske námety sú súčasťou umeleckých diel, nábytku, sochárstva i predmetov každodenného života.

– krásne výhľady – typické je skalnaté pobrežie, ktoré obklopujú krásne piesočné pláže a lagúny.

– nádherné pláže, k najkrajším patrí Golden bay.

– bohatý podmorský svet, ktorý môžete vidieť a takisto ponuka rôznych vodných športov. Potápanie patrí čoraz viac medzi obľúbené vodné športy. Natrafíte tam aj na tajomné potopené vraky lodí.

– v lete stúpajú teploty na 30-40º.

Photo by kirkandmimi

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ho už dopredu na stránke Booking.com alebo na AirBnB.com.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre