Tom Hardy a veci, ktoré o ňom neviete: Šampión jiu-jitsu, či 3 deti s dvoma ženami!

325

Tom Hardy patrí medzi najobľúbenejších hercov svojej generácie. Prečítajte si zopár zaujímavostí o tomto charizmatickom Angličanovi.

Tom Hardy sa narodil v Londýne

Tom Hardy sa narodil 15. septembra 1977 v Londýne a jeho celé meno je Edward Thomas Hardy. Vyštudoval herectvo na Drama Centre London, ešte pred svojim začiatkom v kinematografickom priemysle pôsobil ako model. Spolupracoval so známymi značkami, napríklad Calvin Klein.

Prvý film nakrútil v roku 2001

Úplne prvý film, v ktorom sa Tom Hardy objavil, je vojnová a historická dráma z roku 2001 Čierny jastrab zostrelený (Black Hawk Down). V tom istom roku učinkoval aj v seriáli Band of Brothers, ktorý sa radí medzi najlepšie seriály o 2. svetovej vojne. Veľkú pozornosť vzbudil napríklad v roku 2015, kedy si vo filme Legendy zločinu zahral hneď dve postavy súčasne a síce bratov Krayovcov.

Autor tejto fotografie je theglobalpanorama

Vie jazdiť na koni, aj na motorke

Tom Hardy je napríklad vášnivý motorkár, ale okrem toho vie jazdiť aj na koni. Ku zvieratám má celkovo blízky vzťah, má psa menom Woody, ktorého často vidno na filmovom pľaci spolu s ním. V rámci prípravy na film Warrior (2011) trénoval brazílske jiu-jitsu, v roku 2022 sa stal dokonca v tomto bojovom športe šampiónom. Má aj čierny pás v kickboxe.

Má tri deti s dvoma ženami

Tom má syna menom Louis, ktorého mu porodila jeho bývalá priateľka – herečka Rachael Speed. V súčasnosti je ženatý s inou herečkou Charlotte Riley, s ktorou majú spolu dve deti – dcéru a syna.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre