Toto sú jedne z prvých zaujímavých fotografií z prostredia stavby gigantických „krajiniek“ Star Wars

697

Hviezdne vojny zohrávali významnú úlohu niekoľko rokov. Sú jedným z najznámejších a najvplyvnejších filmov v celej histórii filmového priemyslu. Inšpirovali mnoho ľudí a milujú ich celé generácie dodnes.

Práve pre fanúšikov tohto počinu máme skvelú správu. Disney ešte v roku 2015 oznámilo, že vytvorí rovno dve „krajinky“ alebo „svety“ Star Wars a už dnes vidieť prvé zaujímavé výsledky. Tieto gigantické stavby naberajú reálnu tvár veľmi rýchlo, keďže už o pár mesiacov ich otvoria a fanúšikovia sa nevedia dočkať.

Celý projekt Hviezdne vojny:Galaxy Edge bude stáť okolo 1 miliardy dolárov a dokončený by mal byť do 29. augusta. V celom areáli nájdete okrem atrakcií napr. kvalitné reštaurácie. Čo sa týka architektúry, tak vývojári tvrdia, že boli silno inšpirovaní architektúrou miest Blízkeho východu, a to najmä Jeruzalemom a Istanbulom. Prvú zo spomínaných dvoch atrakcií plánujú otvoriť v Anaheime už 31. mája, zatiaľ čo druhú „krajinu“ Star Wars nachádzajúcu sa v Orlande 29. augusta.

Zdroj

Foto: boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre