Bezohľadu na to, ako veĺmi milujeme divoké zvieratá, nikdy nemusíme pochopiť ako funguje ich myseľ.  Výlet herečky Tipi Hedren, jej manžela Noela Marshala a ich dcéry Melanie Griffith do Afriky, v nich prebudil túžbu natočiť film o levoch. Toto rozhodnutie učinili po tom, čo im miestny ošetrovateľ Ron Oxley povedal: “Ak sa chcete o levoch niečo dozvedieť, musíte s nejakým chvíľu žiť.” Rodina začala život v domácnosti s levom menom NeilMichael Rougier ako fotograf dokumentoval ich spoločné nažívanie.

Hedren & Neil The Lion

Podľa fotografií to vyzerá, že život s Neilom bol úžasný. Avšak film bol o niečom úplne inom. Melanie bola napadnutá jednou z levíc a skončila s 50-timi stehmi na tvári. Ďalšou obeťou bol kameraman Jan De Bont, ktorému museli po napadnútí našiť späť časť kože na hlave. Vo filme účinokvalo 150 divokých šeliem a 70 ľudí bolo zranených. Náklady na výrobu filmu boli 17,5 miliónov dolárov, pričom zarobil iba 2 milióny dolárov.

Hedren & Neil The LionPo natáčaní filmu “Roar” , založila Hedren zvierací útulok, kde sa venujú zanedbaným a týraným exotickým zvieratám.Hedren & Neil The Lion

 

Hedren & Neil The Lion

 

Griffith & Neil The Lion

 

Griffith & Neil The Lion

 

Griffith & Neil The Lion

 

In The Kitchen With Neil The Lion

 

Neil The Lion & Child

 

zdroj: mashable

Zanechať komentár

Možnosť pridať prvý komentár

Upozorniť
avatar
wpDiscuz