Úžasné fotografie rodiny, ktorá má za domáceho miláčika Leva.

1171

Bezohľadu na to, ako veĺmi milujeme divoké zvieratá, nikdy nemusíme pochopiť ako funguje ich myseľ. Výlet herečky Tipi Hedren, jej manžela Noela Marshala a ich dcéry Melanie Griffith do Afriky, v nich prebudil túžbu natočiť film o levoch. Toto rozhodnutie učinili po tom, čo im miestny ošetrovateľ Ron Oxley povedal: „Ak sa chcete o levoch niečo dozvedieť, musíte s nejakým chvíľu žiť.“ Rodina začala život v domácnosti s levom menom Neil a Michael Rougier ako fotograf dokumentoval ich spoločné nažívanie.

Hedren & Neil The Lion

Podľa fotografií to vyzerá, že život s Neilom bol úžasný. Avšak film bol o niečom úplne inom. Melanie bola napadnutá jednou z levíc a skončila s 50-timi stehmi na tvári. Ďalšou obeťou bol kameraman Jan De Bont, ktorému museli po napadnútí našiť späť časť kože na hlave. Vo filme účinokvalo 150 divokých šeliem a 70 ľudí bolo zranených. Náklady na výrobu filmu boli 17,5 miliónov dolárov, pričom zarobil iba 2 milióny dolárov.

Hedren & Neil The Lion

Po natáčaní filmu „Roar“ , založila Hedren zvierací útulok, kde sa venujú zanedbaným a týraným exotickým zvieratám.Hedren & Neil The Lion

 

Hedren & Neil The Lion

 

Griffith & Neil The Lion

 

 

 

In The Kitchen With Neil The Lion

 

Neil The Lion & Child

 

zdroj: mashable

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre