Užite si dovolenku na krásnom chorvátskom polostrove Istria s polpenziou za 216€!

462

Alebo slovenské more. Slováci skutočne milujú Chorvátsko a aj preto vám prinášame skvelú ponuku – vyrazte si na polostrov Istria. Svoj pobyt si užijete v *** hoteli Centiera. Tento hotel sa nachádza cca 6 km od Puly, v oblasti Banjole. Je to krásne zelené prostredie pri mori.

 

Viac o pobyte:


– K dispozícii budete mať reštauráciu, plážový bar, aperitív bar, terasu, zmenáreň, trezor, predajňu suvenírov, Wi-fi za poplatok.

– Čo sa týka ubytovania, tak k dispozícii sú klimatizované rekonštruované 1-2 lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, minibarom, fénom, balkónom a niektoré s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek. Izby 2+2 FAMILY – dve 2-lôžkové izby s dvoma balkónmi.

– Skvelé športové možnosti – vnútorný bazén s morskou vodou, tenisové kurty, plážový volejbal, požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky.

– Raňajky a večere budete mať formou bufetu. K večeri dostanete zadarmo tieto nápoje: miestne víno, pivo a čapované nealkoholické nápoje.

Veľmi dobré hodnotenie:

Prečo ísť na Istriu?

Istria ponúka čisté more a dlhé krásne pobrežie. Môžete sa tam „stratiť“ v množstve krásnych zátok či vyraziť si na polostrovy. Oplatí sa vidieť aj mestá ako Novigrad, Poreč, Vrsar či Rovinj. Nájdete tam tiež významné a dobre zachovalé budovy z rímskeho obdobia ako je napr. amfiteáter v Pule alebo Eufraziova bazilika v Poreči, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCO.

Počasie:

Počas ponúkanej dovolenky sa budú pohybovať teploty na úrovni 21 stupňov Celzia.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre