Alebo slovenské more. Slováci skutočne milujú Chorvátsko a aj preto vám prinášame skvelú ponuku – vyrazte si na polostrov Istria. Svoj pobyt si užijete v *** hoteli Centiera. Tento hotel sa nachádza cca 6 km od Puly, v oblasti Banjole. Je to krásne zelené prostredie pri mori.

 

Viac o pobyte:

– K dispozícii budete mať reštauráciu, plážový bar, aperitív bar, terasu, zmenáreň, trezor, predajňu suvenírov, Wi-fi za poplatok.

– Čo sa týka ubytovania, tak k dispozícii sú klimatizované rekonštruované 1-2 lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, minibarom, fénom, balkónom a niektoré s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek. Izby 2+2 FAMILY – dve 2-lôžkové izby s dvoma balkónmi.

– Skvelé športové možnosti – vnútorný bazén s morskou vodou, tenisové kurty, plážový volejbal, požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky.

– Raňajky a večere budete mať formou bufetu. K večeri dostanete zadarmo tieto nápoje: miestne víno, pivo a čapované nealkoholické nápoje.

Veľmi dobré hodnotenie:

Prečo ísť na Istriu?

Istria ponúka čisté more a dlhé krásne pobrežie. Môžete sa tam “stratiť” v množstve krásnych zátok či vyraziť si na polostrovy. Oplatí sa vidieť aj mestá ako Novigrad, Poreč, Vrsar či Rovinj. Nájdete tam tiež významné a dobre zachovalé budovy z rímskeho obdobia ako je napr. amfiteáter v Pule alebo Eufraziova bazilika v Poreči, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCO.

Počasie:

Počas ponúkanej dovolenky sa budú pohybovať teploty na úrovni 21 stupňov Celzia.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť