V Barcelonskom prístave čoskoro zakotví loď s najdlhším a najvyšším toboganom na mori, no nielen to

771

Ak sa v roku 2020 vydáte do Barcelony, môžete sa tešiť aj na túto jedinečnú atrakciu, ktorá sa pripravuje. Výletné lode sú v podstate ako také plávajúce mestá s množstvom skvelého jedla i ponúkaných rôznorodých aktivít, ktoré vyhľadáva akýkoľvek typ dovolenkárov. A spoločnosť Royal Caribbean taktiež stavila na túto mincu. Čoskoro sa pochváli loďou s najdlhším a najvyšším toboganom na mori, no nielen to. Tento projekt ich bude stáť 165 miliónov dolárov.

Loď, ktorá sa bude v roku 2020 plaviť po Stredozemnom mori z domovského prístavu v Barcelone do rôznych skvelých miest, bude obsahovať 10 poschodový – najdlhší a najvyšší tobogan na mori. Ide o tmavé trubice, ktoré sú z vnútornej strany osvetlené veselými farbami, vďaka ktorým sa budete cítiť, akoby ste sa prevážali vesmírom. Zo 70 metrovej výšky sa zošmyknete za 13 sekúnd. Na jednom z toboganov bude 450 stupňová špirála so sklonom 27 stupňov.

Allure of the Seas bude mať však k dispozícii celkovo až tri tobogany – nazývané Typhoon, Cyclone a Supercell, ako aj bazén s barmi, hojdacie siete a hojdacie sedadlá. Deti budú mať k dispozícii vodné delá, zatiaľ čo dospelí môžu relaxovať v soláriu určenom len pre dospelých.
Vo vnútri vás prekvapí aj karaoke bar či úniková miestnosť inšpirovaná priestorom „Apollo 18“, ktorá vám ponúkne zábavnú výzvu medzi tým skvelým jedlom, opaľovaním a prehliadkou pamiatok.

Nie je divu, že pri všetkých týchto nadštandardných aktivitách bol Royal Caribbean vybraný ako jeden z najlepších svetových výletných plavebných spoločností.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre