V Brazílii sa zmenilo turistické miesto na neuveriteľný podmorský svet v dôsledku silných dažďov

374

V posledných dňoch sa turistické chodníky v Brazílii po silnom daždi zmenili na neuveriteľný farebný podmorský svet. Celé miesto zaliala voda a vyzeralo to tam akoby ste boli ponorení v nejakom oceáne.

Photo by youtube

Tieto zábery sú zachytené v blízkosti juhozápadného mesta Bonito. Ukazuje chodníky, mosty a dažďový prales kompletne utopený v krištáľovo čistej vode.

Spočiatku je ťažké rozpoznať, či kameraman – robotník vo Waldemilson Vera – je skutočne pod vodou, ale keď naklonil objektív a prešiel k povrchu vody, je jasné, že pri tom musel plávať.

Photo by youtube

Toto video bolo natočené 2. februára v čase, keď bola Brazília non-stop bičovaná lejakmi. V januári úrady uviedli, že dvaja ľudia zomreli a viac ako 1700 bolo nútených utiecť z domova v dôsledku silného dažďa.

Vo februári búrky pokračovali s dažďom a silným vetrom, ktorý zanechal až štyroch mŕtvych v Riu de Janeiro.

Pozrite si tieto úchvatné zábery:

https://www.youtube.com/watch?v=e6V5r7GPhLM

Zdroj: dailymail

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre