V takomto hoteli nachádzajúcom sa v Karibiku by chcel spať asi každý

360

Ak sa chystáte na dovolenku na Karibik, mali by ste vedieť, že sa tam nachádza hotový skvost. Je tam totiž nádherný a nezvyčajný hotel postavený v prírode, ktorý vám poskytne nezabudnuteľný zážitok. Le Domaine des Bulles sa nachádza na rieke Île Petite Granada v Martinique. Je vybavený štyrmi spálňami, v ktorých sa nachádzajú bubnové spacie lôžka.

Photo by youtube

Priestranné stavby sú priehľadné a umožňujú hosťom pozerať sa na hviezdy alebo na krásnu prírodu z pohodlia svojich lôžok. Zatiaľ čo niektorí rekreanti môžu mať obavy z ich súkromia, nemusia sa obávať, pretože každá spálňa je obklopená súkromnou záhradou.

A pre tých náročnejších, ktorí nedokážu žiť bez výdobytkov modernej doby je každá bublina vybavená WiFi pripojením, kávovarom a mini barom.

K dispozícii je aj klimatizácia, ktorá chráni prístrešky pred prehriatím na tropickom slnku. V súkromných areáloch sa nachádzajú bublinkové horúce vane. Poblízku sú dokonca aj kúpele ponúkajúce masáže a reštaurácia, v ktorej sa môžete nabažiť čerstvých morských plodov.

Photo by youtube

V každej izbe môžu spať až 3 osoby a sadzba začína na sume od 117 libier za noc. K dnešnému dňu má Le Domaine des Bulles vynikajúce hodnotenie od návštevníkov.

Jeden z nich toto miesto opísal ako „útočisko pokoja“ a povedal, že mal šťastie a mohol vidieť „magickú hviezdnu noc“. Mnoho spokojných návštevníkov necháva podobné odkazy a výborné recenzie.

Photo by youtube

Zdroj: dailymail

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre