V týchto dňoch sa začal ten najväčší festival sexu v celej Európe. Je to také nezvyčajné miesto až je zaujímavé

47182

Festivalová sezóna je v plnom prúde a ľudia sa len tak hrnú na tieto dlho očakávané udalosti všade po Európe. Hudba je liek a spája ľudí z ktoréhokoľvek kúta sveta. Festivaly sú ako stvorené na strávenie tých najzaujímavejších hudobných dni. Dnes vám ale predstavíme trochu iný festival.

Foto od Facebook

V Spojenom kráľovstve nie sú hlavným lákadlom melódie, hlavnou témou je tam sex. Ide totiž o najväčší festival sexu v celej Európe. Jeho lokalita je však prísne stráženým tajomstvom a držiteľov vstupeniek informujú len 48 hodín pred začiatkom festivalu o tom, kam sa majú dostaviť. Drony však v týchto dňoch toto miesto odhalili a zverejnili niekoľko zaujímavých fotografií. Festival sa koná v blízkosti Showgroundu troch grófstiev, ktorý otvorila kráľovná v roku 1958.

Zo záberov je vidieť, že sa tam nachádza niekoľko stanov, karavanov aj áut, hojdacie siete i postele. Čo je ale dosť zvláštne, že tam nájdete aj detský bazénik. Príspevok na webovej stránke festivalu znie: „Táto trojdňová akcia bude hostiť naozaj rôznych ľudí, a to vrátane LGBT komunity. Ich cieľom je totiž najmä to, aby zabezpečili zábavnú akciu pre všetkých.

Foto od Facebook

Majú vymyslený kompletný zábavný program, na ktorý sa môžu návštevníci tešiť. „Máme k dispozícii luxusné sprchy, toalety a pre tých, ktorí sa v tomto roku budú stravovať sami, máme k dispozícii aj umývacie zariadenia,“ povedal usporiadateľ. Miestna obyvateľka Sylvia Hartleyová sa vyjadrila, že nemá žiaden problém s týmto festivalom. „Festival sa tam konal aj minulý rok a nikto nemal žiadne problémy. Veď sú to len ľudia, ktorí majú sex pod holým nebom,“ povedala. A dodala, že ak by nemala manžela, tak by sa ho aj ona zúčastnila. Takýto festival nie je v každom meste a je taký netradičným až je nesmierne zaujímavý. 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre