Viete si predstaviť svadbu v „pizza svadobných šatách“? Toto mesto ponúkne jednej neveste takúto možnosť

547

Svadba je veľký deň. Záväzok, pri ktorom si pár sľúbi vernosť a lásku do konca života. je nesmierne vážny. Nie vždy to ale platí. To, ako to v niektorých prípadoch tento záväzok končí je už ale iný príbeh. V ten jeden, pre mnohých vysnívaný deň, má byť všetko dokonalé a zväčša sa dbá aj na tradície, ako napr. to, že nevesta má oblečené biele šaty, sobáš sa koná v kostole či iné zvyky. Ale ako sa hovorí: „Iný kraj, iný mrav“. Doba nesmierne pokročila a to, čo bolo kedysi nemysliteľné, je dnes považované za normálne.

Existujú ľudia, ktorí chcú všetko robiť trochu inak. A Chicago je teraz mesto, ktoré svojskej neveste vyhovie. Pizzový podnik odštartoval súťaž o originálny svadobný balíček. Top cenou sú svadobné šaty, ktoré sú absolútne netradičné. Ide totiž o to, že vyzerajú ako pizza a pri pohľade na nich by ste sa najradšej zahryzli. Je zrejme len veľmi málo takých neviest, ktoré by si ich na svoj veľký deň obliekli, no určite existujú. K šatám patrí aj rovnako netradičná kytica.

Zdá sa, že táto súťaž môže osloviť len tých, ktorí milujú pizzu a nevadí im urobiť niečo šialené, no nie je tomu celkom tak. Svadobný balíček totiž obsahuje aj medové týždne v Chicagu, ktoré nestoja málo. Ak sa pýtate na to, čo vlastne inšpirovalo Chicago k tomu, aby takúto súťaž spustilo, tak existuje jednoduchá odpoveď – anketa 2 000 Britov. Tento prieskum totiž ukázal, že hostia považujú jedlo na svadbe za to najdôležitejšie a dve pätiny opýtaných sa vyjadrili, že na svadbe by chceli jesť práve pizzu.

Rachel Bradshawová, manažérka mestského múzea v Chicagu sa k danej téme vyjadrila takto: „Svadba je oslavou lásky, ale zdá sa, že naša posadnutosť jedlom je obrovská. Náš výskum ukázal, že viac ako polovica (až 64%) Britov by bola viac nadšená z účasti na svadbe v prípade, ak by vedeli, že pizza bude v ponuke. Takže v konečnom dôsledku sme radi, že sme toto leto uviedli na trh takýto netradičný „pizza balíček“, ktorý je zároveň prvým na svete.“ Svadobné šaty následne ušijú konkrétnej výherkyni na mieru.

Zdroj

Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre