Vo veku 90 rokov zomrel známy americký herec

259

Vo veku 90 rokov zomrel americký herec Bill Cobbs, známy z filmov Noc v múzeu a Osobný strážca. Zomrel v utorok 25. júna, obklopený svojou rodinou, potvrdil jeho agent Chuck I Jones. Predpokladá sa, že zomrel prirodzenou smrťou.

Herec bol známy predovšetkým stvárnením manažéra hudobnej hviezdy vo filmovom hite Osobný strážca z roku 1992, v ktorom si zahral po boku speváčky Whitney Houston a herca Kevina Costnera.

HELLO! Magazine/pinterest

Okrem toho si ho diváci môžu pamäť aj ako strážnika Reggieho z komédie Noc v Múzeu.

Zahral si aj v seriáloch, napríklad v populárnych drámach Sopranovci a Západné krídlo, alebo v detskej relácii Sezamová ulica (Sesame Street). Počas svojej kariéry sa Cobbs ujal menších i dôležitejších úloh v približne 200 filmoch a seriáloch.

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre