Vo veku 91 rokov nás opustil zakladateľ legendárneho Playboya – Hugh Hefner

2500
Zdroj: Wikimedia

Ako informoval magazín CNN , vo veku 91 rokov svet opustil legendárny Hugh Hefner. Bol zakladateľom asi najznámejšieho magazínu pre mužov a milovníka žien.

Magazín Playboy založil už v roku 1953 so 600$ dolármi, ktoré si našporil. Postupne sa mu podarilo vybudovať medzinárodné impérium zábavy pre dospelých. Na vrchole v 70 rokoch boli súčasťou impéria televízna šou, jazz festival a sieť nočných klubov, kde pobehovali krásne ženy s typickými zajačími ušami a chvostíkom.

Na titulke prvého čísla jeho magazínu sa objavila legendárna Marilyn Monroe, ktorá sa vtedy zároveň stal prvou playmate. Samozrejme mal svojich obdivovateľov aj odporcov. Aj keď jedna skupina ľudí sa s jeho štýlom života plným erotických hrátok nestotožňovala, iní ho označovali za revolucionára v oblasti zábavy pre dospelých.

Zdroj: Wikimedia
Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre