Vybral sa zdolať svet na bicykli úplne sám, no prešlo pár týždňov a prikvitla mu milá spoločnosť

634

V septembri 2018 si stanovil Dean Nicholson jeden cieľ – prejsť svet na bicykli. Svoju dlhú cestu začal vo svojom rodnom meste Dunbar, Škótsko. 31-ročný Škót bol už unavený zo svojej práce zvárača, a preto sa rozhodol, že zmení svoj životný štýl. Vidieť svet z bicyklového sedadla ho zlákalo veľmi rýchlo.

Keď cestoval na juh Európy, prechádzal cez osem rôznych krajín a online zdieľal svoje divoké dobrodružstvá. Keď však prešiel cez bosnianske hranice do Čiernej Hory, jeho plány sa museli trochu zmeniť. Po ceste totiž začul zúfalú mačku a zastavil sa pri nej, aby ju pohladkal. No mačička mala iné plány, keď okamžite ukázala svoju náklonnosť k mužovi. Mladý cestovateľ nemal v pláne vziať ju so sebou, no jeho srdce si po krátkom čase dokázala získať.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Stretol ju uprostred ničoho a došlo mu, že ju tam niekto náročky vyhodil a zbavil sa jej. Dal jej meno Nala a vzal ju so sebou. Spočiatku pre ňu nemal miesto, preto musel byť kreatívny a rýchlo niečo vymyslieť. Nala rýchlo ukázala svoju milujúcu osobnosť a dobrodružnú dušu. Hneď bolo mladíkovi jasné, že cestovanie rovnako ako on miluje. Svoje miesto má vpredu v košíku, no veľmi rada z neho vyskočí a cestuje na Deanovom ramene.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Stala sa z nich neoddeliteľná dvojka a svoje radosti z ciest zdieľajú spoločne. Teraz je už zrejmé, že tento dobrodruh si snáď lepšieho spoločníka priať ani nemohol.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre